Przeglądarka IE 11 nie jest wspierana na witrynie. Proszę skorzystać z nowej przeglądarki Edge firmy Microsoft

Biuro prasowe Muzeum Gdańska

Zdjęcie portretowe: dr Andrzej Gierszewski

dr Andrzej Gierszewski
Muzeum Gdańska

Data publikacji 13:42

Dzień Dziecka z Muzeum Gdańska. Magiczna podróż w czasie

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, 1 czerwca br., Muzeum Gdańska zaprasza wszystkie dzieci do wzięcia udziału w niedopłatnym spotkaniu online na platformie Microsoft Teams z Panienką z okienka, straszliwą piratką, dawnym gdańskim chirurgiem oraz szlachetną patrycjuszką.

Mimo dzielących te postacie stuleci w nadzwyczajny, magiczny sposób spotkają się w jednym miejscu, by porozmawiać o swoich codziennych doświadczeniach i nadzwyczajnych przeżyciach. Wszystko co chcielibyście wiedzieć o życiu w dawnym Gdańsku, ale nie mieliście okazji o to zapytać, odnajdziecie podczas naszego wirtualnego spotkania: rozmowa odbywać się będzie na żywo! XVI-wieczne ploteczki, XVII-wieczne nowinki ze świata mody, czy może XVIII-wieczne osiągnięcia naukowe, nieważne, co Was interesuje, tu możemy porozmawiać na każdy temat.

Wystarczy 1 czerwca (wtorek) w godzinach 11.00–14.00 wskoczyć do okienka Microsoft Teams. Wrota czasu będę aktywne tylko przez trzy godziny! Bez zapisów, bez dodatkowych opłat, bez specjalnych przygotowań. Wystarczy jeden klik i dołączasz na swoim komputerze lub w aplikacji mobilnej.

Dzień Dziecka z Muzeum Gdańska

  • Kiedy: 1 czerwca 2021 (wtorek), godz. 11:00-14:00
  • Udział: bezpłatny / aplikacja MS Teams

Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania