Wizualizacja  Gdańsk  Sztuka współczesna w nowym Muzeum Bursztynu, Anna Bocek, mat  MG

Wokół Muzeum Bursztynu. Informacje. Teksty. Wywiady

... czyli wszystko o nowym Muzeum Bursztynu w jednym miejscu!

W załącznikach znajdują się teksty, które można wykorzystać w całości, bądź fragmentach, przy przygotowywaniu informacji o nowym Muzuem Bursztynu w Wielkim Młynie.

W pakiecie znajduje się:

• 8 tekstów
  • 2 wywiady
  • informacja o zasadach wstępu do Muzeum Bursztynu
  • zdjęcia przeznaczone do druku

"Zasobnik" będzie uzupełniany o nowe treści. Dla ułatwienia załączomay również archiwum .rar ze wszystkimi tekstami w jednym miejscu.

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ ZDJĘĆ?

Pozostałe zdjęcia znajdują się na stronie "Dziedzictwo-Gdańsk" prowadzonej przez Muzeum Gdańska. Repozytorium zdjęć obiektów zawiera 9916 zdjęć: dawnych fotografii, pocztówek, w tym 700 wierunków obiektów z kolekcji Muzeum Bursztynu.

Każde zdjęcia zawiera:

• opis
  • licencję, na jakiej zostaje udostępnione
  • niekiedy inne warianty eksponatu (kolor tła, kadry)

Wszystkie pliki przygotowane są w wysokiej jakości, z przeznanaczeniem do publikacji w Internecie.  Krótszy bok pliku wynosi 4000 px.

Przy cytowaniu prosimy wskazać autora (jeśli podany) i właściciela (Muzeum Gdańska).

Zdjęcia w wysokiej jakości, z przeznaczeniem do druku będą udostępniane na indywidualne prośby zainteresowanych.